Realizacje

wykonanych przeze mnie projektów

Projekt wnętrz remontowanego domu w Strzyżowie

Młode małżeństwo z dzieckiem planowało remont domu rodzinnego, wybudowanego w latach 80-tych. Potrzebny był generalny remont, więc chcieli zaprojektować wnętrza zupełnie na nowo. Udało się wykorzystać kilka dobrych rozwiązań z poprzedniego układu, np. wnęk na szafy w korytarzach oraz odnowić część parkietu w salonie i holu. Największą metamorfozę przeżyła kuchnia, którą powiększyliśmy i połączyliśmy częściowo z zabudowanym wcześniej przedpokojem. Łazienki również zyskały zupełnie nowe oblicze.

Projekt wnętrz restauracji Bądź Aniołem przy ul. Fircowskiego 1 w Rzeszowie

Właścicielka przyszłej restauracji o intrygującej nazwie „Bądź Aniołem”, Pani Urszula zwróciła się do mnie z prośbą o projekt lokalu, który wymagał sporej ilości pracy. Założenia były takie, aby wnętrze było jasne, pełne światła i nawiązywało do nazwy restauracji i do typu kuchni, który miał być w niej serwowany – lekkiej, zdrowej i zawsze świeżej.
Zaproponowałem jasną, stonowaną kolorystykę ocieploną podłogą w kolorze drewna. W projekcie tego wnętrza, nietypowo jak dla restauracji użyłem sporej liczby opraw oświetleniowych, zarówno technicznych jak i dekoracyjnych. Klimatu wnętrze dopełniają nadające przytulności meble z niepowtarzalnych ponad 100-letnich, naturalnych materiałów, które przygotowała na zamówienie firma Regalia Polska Manufaktura.